Projekt na Działce Wąskiej, Nietypowej lub w otoczeniu budynków.

Czy posiadasz Nietypową działkę i potrzebujesz projektu?

Do projektu zabudowy domem jednorodzinnym na wąskiej działce skorzystaj z usług zawodowego architekta lub biura projektów.
Wymagania jakie musi spełniać budynek na wąskiej działce najczęściej wymaga wiedzy z zakresu ochrony pożarowej oraz przepisów szczegółowych o oddziaływaniu budynku na nieruchomości sąsiednie co wykluczy możliwość skorzystania ze Zgłoszenia Budowy do urzędu.

Działka otoczona jest istniejącymi budynkami?

Na działkach sąsiednich kiedy istniejące budynki są w zbliżeniach przy granicy wymaga konsultacji projektu z rzeczoznawcą ds. ochrony pożarowej, a czasem z Komendą Wojewódzką Straży Pożarnej dlatego na początku ustal z architektem jakie wymogi musi spełniać Twój przyszły dom na działce która jest wąska lub stoi w otoczeniu budynków.

Od czego Ty masz zacząć?

Na początku zakup od ręki mapę do celów informacyjnych z Wydziału Geodezji Urzędu lub do Celów Projektowych od Geodety oraz zaopatrz się w Wypis i Wyrys z Planu Miejscowego lub Decyzję o Warunkach Zabudowy. Materiały prześlij do Architekta i omówcie czy będą konieczne dodatkowe pomiary działki i budynków sąsiednich.

Wyślij szybkie zapytanie ws oferty na projekt:

5 + 5 =

Wycena Szczegółowa i Analiza Zabudowy

 Jeżeli już posiadasz dokumenty dotyczące Twojej działki, namawiamy abyś skorzystał ze strony Formularza Wyceny, gdzie zapytasz się o Wycenę Szczegółową z Analizą Zabudowy.

Prześlij Formularzem Wyceny lub mailem dokumenty:

1) mapę do celów informacyjnych lub
mapę do celów projektowych ( do zakupu w Urzędzie)

2) wypis z planu miejscowego lub
decyzję o warunkach zabudowy

3) opis Twojego zamierzenia budowlanego

Z Ofertą otrzymasz Analizę Planu Miejscowego lub Decyzji o Warunkach Zabudowy.