Indywidualne Projekty Domów Jednorodzinnych

 

Potrzebujesz projekt domu o indywidualnych wymaganiach?

 

Jeżeli chciałbyś wybudować dom, który będzie przygotowany pod Twoje wymagania to z pewnością szukasz projektu indywidualnego a myśl o projekcie gotowym, powtarzalnym szybko porzucisz. Dlatego wybierz architekta, który przygotuje Twój projekt razem z wizualizacjami domu oraz będzie z Tobą uzgadniał na bieżąco wszystkie rozwiązania.

Posiadam stosowne kwalifikacje zawodowe, doświadczenie oraz zaplecze techniczne abyś mógł sprawnie przygotować projekt od koncepcji do budowy.

Czy nie możesz znaleźć projektu gotowego w internecie?

Oferta projektów gotowych jest ukierunkowana na jedne rozwiązania powtarzalności rozwiązań a zmiany adaptacyjne dostosowania są na tyle wysokie że wątpliwa jest oszczędność zakupu projektu gotowego. Dlatego rozważ zlecenie projektu indywidualnego, który niewiele więcej będzie kosztował od gotowca z projektem adaptacji.

Przygotowuję projekty których brak w ofercie projektów gotowych. Moje projekty spełniają wyższe wymagania funkcjonalno-przestrzenne od projektów gotowych, tym samym w takim budynku będzie mieszkało się Tobie wygodniej, funkcjonalniej wg Twoich potrzeb i wytycznych.

Wyślij bezpłatne zapytanie o wycenę i sam skalkulujesz czy będziesz na siłę adaptował projekt gotowy, czy z niewielką dopłatą wybudujesz dom z projektu indywidualnego.

Jeżeli masz pytanie ws materiałów wyjściowych do projektu możesz zadać to pytanie przez maila lub mały formularz.

Do przygotowania wyceny, oferty potrzebuję od Ciebie materiałów:

=

mapa do celów informacyjnych lub projektowych

=

informacja o planie miejscowym lub warunkach technicznych –

=

opis Twojej planowanej budowy, powierzchnię domu, ilość pomieszczeń i ich wielkość, powierzchnię działki i inne wymagania jakie planujesz aby spełniał Twój dom

Wyślij szybkie zapytanie ws oferty na projekt:

4 + 1 =

Wycena Szczegółowa i Analiza Zabudowy

 Jeżeli już posiadasz dokumenty dotyczące Twojej działki, namawiamy abyś skorzystał ze strony Formularza Wyceny, gdzie zapytasz się o Wycenę Szczegółową z Analizą Zabudowy.

Prześlij Formularzem Wyceny lub mailem dokumenty:

1) mapę do celów informacyjnych lub
mapę do celów projektowych ( do zakupu w Urzędzie)

2) wypis z planu miejscowego lub
decyzję o warunkach zabudowy

3) opis Twojego zamierzenia budowlanego

Dodatkowo z Ofertą otrzymasz Analizę Twojej Zabudowy