Projekty domów na skarpie, w trudnym terenie.

Czy posiadasz działkę ze skarpą, a może planujesz budowę na lub w pobliżu skarpy?

Działka ze skarpą powoduje, że Twoja budowa będzie więcej kosztować od typowej budowy na terenie płaskim. O ile będzie większy koszt Twojej budowy zależeć będzie od trzech głównych czynników: kształtu skarpy, gruntu, wód podziemnych oraz lokalizacji planowanej budowy budynku. Dlatego potrzebujesz Architekta, który pomoże Tobie w decyzjach co do wyborów jakie są rozstrzygane przy budowie budynków na lub w pobliżu skarpy.

Od czego rozpocząć i co przygotować przed przystąpieniem do Projektu.

Twój Projekt Domu na lub w pobliżu Skarpy winien od początku uwzględniać właściwości skarpy tj. Model Przestrzenny, Statykę i Warunki Geotechniczne. Dlatego od początku rozpocznij współpracę z Architektem, który pomoże na początkowym etapie w zelceniu Badań Geotechnicznych, w przygotowaniu Mapy do Celów Projektowych oraz w Konsultacjach Geoinżynierskich z Projektantem Konstrukcji Budowlanych.

Projekt rozpocznij od Koncepcji Architektonicznej.

Architekt mając Mapę do Celów i Badania Geotechniczne przeprowadzi Analię Geometri Działki i wraz z Projektantem Konstrukcji zaproponuje sposób zabudowy Twojej działki mając na uwadze rozwiązania ekonomicznie i użytkowe korzystne dla Ciebie.
.

Wyślij szybkie zapytanie ws oferty na projekt:

4 + 9 =

Wycena Szczegółowa i Analiza Zabudowy

 Jeżeli już posiadasz dokumenty dotyczące Twojej działki, namawiamy abyś skorzystał ze strony Formularza Wyceny, gdzie zapytasz się o Wycenę Szczegółową z Analizą Zabudowy.

Prześlij Formularzem Wyceny lub mailem dokumenty:

1) mapę do celów informacyjnych lub
mapę do celów projektowych ( do zakupu w Urzędzie)

2) wypis z planu miejscowego lub
decyzję o warunkach zabudowy

3) opis Twojego zamierzenia budowlanego

Z Ofertą otrzymasz Analizę Planu Miejscowego lub Decyzji o Warunkach Zabudowy.