Opinie i Referencje

W minionym roku 2021 mineło 28 lat mojej pracy zawodowej architekta. Przez te lata współpracowałem z wieloma znakomitymi architektami oraz znanymi inwestorami. Poniżej prezentuję część opinii, które otrzymałem za dobrze wykonaną pracę przy projektowaniu dla inwestycji. Za wszystkie opinie dziękuję i jestem każdą zmotywowany do lepszej pracy przy kolejnych projektach na rzecz kolejnych Inwestorów.

Opinie dodatkowe możesz znaleźć na stronie wyszukiwarki giganta Google tu link google maps

v

Opinia Klenta Prywatnego

„Pan Arkadiusz Zubowicz był projektantem mojego pierwszego domu w Karczemkach k/Gdyni. Nie mam żadnych uwag. Merytorycznie i terminowo bez zastrzeżeń. Szczerze polecam.”

v

Opinia Dewelopera

Pan Arkadiusz stworzył projekt dostosowany do naszych potrzeb i przeprowadził nas profesjonalnie przez uzyskanie pozwolenia na budowę. Polecam !”

v

Opinia Klenta Prywatnego

„U Pana Zubowicza zamówiłem adaptację gotowego projektu do warunków lokalnych. Z współpracy jestem bardzo zadowolony. Cały proces uzyskania pozwolenia przebiegał bardzo sprawnie i rzeczowo- pełny profesjonalizm. Do tego kontakt telefoniczny czy mailowy praktycznie natychmiastowy. Jeszcze jednym bardzo dużym plusem i miłym zaskoczeniem była cena, która okazała się najbardziej atrakcyjną w trójmieście, a troszeczkę podzwoniłem po różnych osobach i firmach.”