Informacja o stronie – pytania i odpowiedzi

1. Co znajdziesz na stronie http://architekt.gdansk.pl ?

Na stronie http://architekt.gdansk.pl znajdziesz usługi architekta i informacje o indywidualnej praktyce zawodowej mgr. inż. arch Arkadiusza Zubowicz.

Dodatkowo serwis prowadzi konkretne porady i informacje dotyczące budowy domu i pracy dobrego architekta. Strona skierowana jest do Inwestorów, firm budowlanych, producentów i projektantów z województwa pomorskiego i okolic.

Obecnie najbliższe miasta w których bywają osoby i firmy związane ze serwisem to : Trójmiasto ( Gdańsk, Gdynia, Sopot ), Kartuzy, Pruszcz Gdański,Toruń, Bydgoszcz, Puck, Wejherowo .

2. W czym może Tobie pomóc serwis dom-projekty.pl ?

Jesteś Inwestorem ?
Znajdziesz tu architektów, projektantów i firmy wykonawcze. Wszystkie podmioty są znane i dostępne od wielu lat pod stałymi numerami telefonów. Za dotychczasową uczciwość można gwarantować tym, że znajdują się w publicznym serwisie internetowym.
Jesteś projektantem ?

To zapraszamy do współpracy z innymi projektantami i architektami. Często z powodu na różne doświadczenia i obłożenie pracą ciągle Ktoś poszukuje Kogoś do współpracy. Dlatego wyślij swoje dane, a my postaramy się także znaleźć możliwość współpracy przy projektach.
Jesteś architektem
Zapraszamy do współpracy przy projektach. Współpracujemy wzajemnie tj. raz jako podwykonawca lub jako główny wykonawca. Dodatkowo zapraszamy do reklamowania się w serwisie.
Jeżeli jesteś firmą budowlaną / developerem
Współpracujemy wyłącznie z firmami które kompleksowo wykonują minimum domy jednorodzinne „pod klucz”. Jeżeli jesteś godny polecenia, z pewnością zapraszamy do reklamy w naszym serwisie. Tu znajdziesz możliwość bezpośredniego otrzymania zlecenia na budowę obiektu pod klucz.
Jeżeli jesteś producentem materiałów budowlanych
Zapraszamy do wpisu do naszej bazy. Po weryfikacji z przyjemnością rekomendujemy wyroby, urządzenia i materiały sprawdzonych firm.
Dotarłeś tu przypadkowo ?
Jesteś z Trójmiasta lub Pomorskiego ? Możesz zarekomendować architektów, projektantów i firmy z tej strony. Tu pracują ludzie, nie korporacje, nie roboty – dlatego możesz być pewny że Twoja rekomendacja będzie rekomendacją ludzi

3. Jak pracuje serwis dom-projekty.pl ?

Tu pracują ludzie, żadnych korporacji, robotów internetowych. Nie znajdziesz tu androidów, awatarów, czy robotów przypominających ludzi.
Nie wszystkim, może to odpowiadać dlatego wiedz, że w 98% zostawiając informację w skrzynce mailowej, otrzymasz odpowiedź w ciągu kilku godzin. Wpływ na obieg poczty mailowej między serwerami, domenami i przeczytaniem maila, powoduje że nie zawsze możemy odpowiadać w minutach.
Jeżeli zadzwonisz to w 90%, ktoś odbierze zamówienie i porozmawia z Tobą – wybacz jeżeli nie odbierze w miejscu nie przeznaczonym do tego.
Nie dodzwoniłeś się, nie otrzymałeś odpowiedź na maila ? Zastanów się czy wszystkie urządzenia działały ?

4. Kto korzysta ze strony ?

Ze strony korzystają Inwestorzy, o szerokim polu zainteresowań. Każdy z Inwestorów dostaje wyczerpującą wycenę na prace projektowe, czy budowę oraz stosowną poradę lub informację dotyczącą jego inwestycji.
Część osób nie doprowadza Inwestycji do realizacji, zostawiając ją na „później” – te tematy zostają „zamrożone”.
Niektóre osoby, zadają pytania aby porównać oferty cenowe – co nam nie przeszkadza.
Cześć Inwestorów doprowadza do podpisania umowy z konkretnym architektem, projektantem – w zależności od inwestycji jaką chce przeprowadzić.

5. Kto prowadzi stronę ?

Nazywam się Arkadiusz Zubowicz i prowadzę stronę http://architekt.gdansk.pl. Zawodowo jestem architektem od roku 2013 prowadziłem serwis http://dom-projekty.pl, a obecnie od roku 2021/2022 serwis przemienił się w stronę mojej indywidualnej praktyki zawodowej.

6. Jaki jest koszt usług architektonicznych, projektów i budowy ?

Koszty usług architektonicznych, projektowych i budowy nie są regulowane. Dlatego końcowe ceny, które uzyskasz będą widniały na umowie końcowej między Tobą a Wykonawcą Usługi. Ceny na usługi są podane orientacyjnie, o końcowej cenie będą decydować szczegóły i negocjacje.

7. Co należy zrobić, aby zamówić projekt ?
Chcesz zamówić projekt, poradę, ekspertyzę lub wyceną ?

Po prostu dzwoń lub wyślij maila, przecież wiadomo że każda Inwestycja wymaga indywidualnej analizy.
Aby analiza była rzetelna, postaraj się zgromadzić jak najwięcej materiałów, później wysłać mailem, formularzem zapytania lub formularzem wyceny.

8. Czy korzystanie z domeny jest bezpieczne ?

Korzystanie z domeny http:/architekt.gdansk.pl jest bezpieczne.
Baza danych dom-projekty.pl została zgłoszona Głównemu Inspektorowi GIODO.
Numer zgłoszenia do rejestru GIODO nr ref. WWW 2424014.

9. Uwaga – materiały chronione prawem autorskim.

Domena: http://architekt.gdansk.pl – własność, administracja i zarządzanie przez Arkadiusza Zubowicz.
Oprogramowanie Serwisu: http://architekt.gdansk.pl na WordPress GNU v2.0 + plugin.
Licencja : pixeldrominteractive — elegantthemes
Oprogramowanie Cms, Html : Arkadiusz Zubowicz.
Zabronione jest korzystania z materiałów z serwisu do jakichkolwiek celów bez zgody właściciela serwisu serwisu.
Wszystkie materiały chronione są prawem autorskimi, należące do odpowiednich podmiotów wg oznaczeń.